KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14177112
nr 1417 7112
Antonio Nardi
(1888-1965), Italien
Oljemålning, Bränningar, Signerad. Olja på duk, uppspänd på pannå, 31x38 cm, yttermått inklusive ram: 39x46 cm
Antonio Nardi, italiensk bildkonstnär född 1888, död 1965.
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 6 september 2021
kl 19:13:54
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
Antonio Nardi
Läs mer om Antonio Nardi